Návody

C&C klece 1.část - kde nakoupit materiál

1. března 2012 v 18:18 | EN

C&C klece v angličtině C&C cage nebo také "cubes and coroplast". Možná jste to někde již viděli možná je to pro Vás novinka. Tímto článkem bych vás chtěla seznámit s těmito zahraničními a velice populárními "kleci".

Péče o srst morče

20. prosince 2011 v 15:49 | EN
Dlouhosrstá morčátka potřebují více hygienické péče než morčátka krátkosrstá. Musíme ho vícekrát vyčesávat a když je nutno i vykoupat. Krátkosrstá morčátka nemusíme koupat vůbec. Koupeme ho pouze tehdy, kdy je morčátko opravdu špinavé. Jinak používáme vhlčené kapesníčky. Při koupeli dáváme pozor, aby se šampón nedostal do očí !!!

Vyčesávání :
Dlouhosrstá plemena češeme dvakrát do týdne (podle potřeby - některá morčátka se necuchají - záleží na struktuře a kvalitě srsti). Nemusíme se obávat, že rozčešeme lokny (texel, alpaka, lunkarya) - ty jsou dané geneticky a krátce po česání se srst navrátí do prstýnků.

Jak nasušit trávu

14. září 2011 v 7:47 | EN
Mám tu pro Vás první návod - tip a to na sušení "sena" pro zpestření jídelníčku. Teď je poslední možnost sehnat travičku, protože za chvíli začne padat listí a pod ním by jse Vám špatně hledalo a také bude brzy zima a to tráva už moc neporoste.

Můžete sušit skoro všechno co normálně v létě trháte na zahrádce morčíkům např.: pampelišky, jitrocel, nať z mrkvičky,celeru, listy jahodovníku... Můžete udělat směs i s bylinek : bazalka, heřmánek a podobně :-). Morčátka určitě ocení na zimu takovou dobrotu a jak vlastně na to ? Viz. celý článek

Návody

21. srpna 2011 v 11:36 | EN
Návody
 
 

Reklama